O nas

Firma ER-PAK rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Przedmiotem działalności jest dystrybucja opakowań foliowych i papierowych w województwie kujawsko-pomorskim. Przez pojęcie dystrybucji rozumie się całokształt działań i zasobów służących zawarciu i realizacji umów sprzedaży. Istotę dystrybucji odzwierciedla zasada 6W polegająca na zapewnieniu układu: właściwie zróżnicowany produkt, właściwa ilość, właściwy termin dostawy, właściwe miejsce, właściwa jakość, właściwe koszty dystrybucji. Od początku swego istnienia, firma związała się z rynkiem opakowań różnego przeznaczenia. Firma w miarę możliwości stara się być atrakcyjna cenowo, zwracając uwagę na koszty pozyskania towarów. Poprzez atrakcyjne rabaty oraz dostosowywanie asortymentu bezpośrednio do danego klienta dąży do nawiązywania stałej współpracy.

Aby należycie spełnić wymagania Klientów w zakresie jakości dostarczanych im produktów, firma z dużą uwagą podchodzi do jakości surowców i dodatków, skrupulatnie dobierając i stale monitorując swoich poddostawców, którzy w większości zaliczają się do światowej czołówki w przemyśle chemicznym. ER-PAK jest firmą przyjazną, wychodzącą naprzeciw najbardziej wyszukanym oczekiwaniom Klientów. W celu dopasowania się do ciągle zmieniających się potrzeb, przeprowadza szereg badań mających na celu uzyskanie jak najwyższej satysfakcji ze swoich usług. Zaufanie i lojalność klientów jest sprawą priorytetową, gdyż to oni stanowicie największy kapitał firmy. Dążenie do tego, aby osiągnąć najwyższą pozycję na rynku, ale dzięki Klientom cel ten jest możliwy do zrealizowania. Zadowolenie klienta jest dla firmy ER-PAK największą satysfakcją.

W celu poszerzenia oferowanego asortymentu bezustannie podnoszone są kwalifikacje pracowników oraz realizowane są inwestycję w bazę technologiczną firmy. Mając na uwadze zmiany i prognozy na coraz bardziej wymagającym rynku, na którym przetrwają tylko te firmy, które będą miały do zaoferowania wysokiej jakości produkt, szeroki asortyment i możliwość utrzymywania konkurencyjnych cen, nieustannie dąży do sprostania tym wyzwaniom, systematycznie rozbudowując przedsiębiorstwo we wszystkich obszarach jego działania, od personelu i jego kwalifikacji, poprzez technologię produkcji, po coraz bardziej zaawansowane działania marketingowe. Oferta firmy obejmuje około 1500 produktów. Należą do nich między innymi :opakowania foliowe, papierowe, kartonowe, pojemniki garmażeryjne i cukiernicze oraz środki higieniczne. Siedziba firmy wraz z centrum logistycznym mieści się nie daleko miasta Rypina w miejscowości Sadłowo.

Pan Rafał mówi o sobie : Jestem przedsiębiorcą. Przedsiębiorca to piękne polskie słowo, bo oznacza, że ktoś coś bierze w swoje ręce. Zakasze rękawy i tworzy coś z niczego, tworzy wartość dodaną, również tworzy miejsca pracy dla innych.